Коли пацієнт приходить у клініку, система починає відслідковувати його рух у медичному центрі. Адміністратор клініки відмічає факт прибуття пацієнта і спостерігає за його маршрутом в окремому модулі.

У цьому відео можна подивитися, як він працює.

 

 

У лікаря також є спеціальна форма, де можна переглянути чергу пацієнтів, записаних до нього на прийом, зареєструвати початок прийому, підкорегувати послуги, надані під час прийому або записати пацієнта на додаткові консультації та обстеження. В цій же формі лікар може зробити запис в електронній медичній карті пацієнта.

 

 

Після закінчення прийому пацієнт прямує у касу. Касир бачить список пацієнтів, які мають оплатити медичні послуги повністю або частково (наприклад, лише франшизу). Касир може розподілити оплату між касовими місцями, що належать різним підприємствам та зареєструвати оплату готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком. Зазвичай, до програми підключається один або декілька фіскальних касових реєстраторів. В кінці дня програма сформує для кожного касира звіт по отриманим платежам.

 

 

<< Запис на прийом Електронна медична карта >>