У цьому випуску

Найголовніша частина роботи лікаря у програмі — це робота із медичними документами пацієнта. Це великий та потужний модуль, який дозволяє лікарю шукати та переглядати вже існуючі медичні документи, а також додавати нові.

Програма допомагає лікарю прискорити процес створення нових документів за допомогою використання шаблонів та лексичних дерев. Також лікар може вставляти у документ таблиці, фотографії та медичні зображення, отримані від камер ендоскопів або УЗ-, КТ- і МРТ-сканерів через DICOM. Можна записувати та переглядати відео діагностичних процедур та операцій. Якщо до програми підключено лабораторні аналізатори, то результати тестів автоматично потрапляють у відповідні бланки та підшиваються до електронної історії хвороби.

У програмі працює конструктор медичних бланків, за допомогою якого користувачі можуть самостійно і без обмежень створювати нові різновиди медичних бланків будь-якої складності, додавати нові шаблони та класифікації.

Готові медичні документи можна друкувати, зберігати у вигляді PDF-файлів, відправляти пацієнту на email або у персональний веб-архів медичних документів.

Є ціла добірка навчальних відео на Youtube, де показано, як працювати із медичними документами. Давайте розглянемо тут окремі можливості.