У цьому випуску

Сервіс "онлайн-прайс" дозволяє "підтягувати" із програми послуги та ціни практично відразу ж після того, як вони змінилися у програмі. Тому на веб-сайті клініки завжди будуть відображатися актуальні ціни на послуги.

В програмах DocDream та "МЕДУЧЕТ SQL" вже все налаштовано для роботи онлайн-прайсу.


Головні переваги онлайн-прайсу

Для клініки:

Збільшення доходу

 • Підвищення конверсії відвідувачів сайту у пацієнтів (за рахунок скорочення шляху від пошуку послуг до запису на прийом).
 • Інтеграція з іншими сервісами та партнерами, які можуть самостійно записувати пацієнтів на прийом у клініку.

Зменшення операційних витрат

 • При зміні цін у програмі їх тепер не потрібно вручну змінювати на сайті, бо оновлена інформація сама "підтягується" на сайт.

Додаткові маркетингові можливості

 • Ви можете розміщувати інформацію про поточну вартість послуг у будь-якому місці сайту для окремих послуг або груп послуг.
 • Ви отримуєте детальну статистику: що саме шукали ваші потенційні пацієнти, для яких послуг вони переглядали ціни, і яка була конверсія у запис на прийом.

Для пацієнта:

 • Доступність актуальної інформації про послуги і їх вартість.
 • Зрозумілий та "розумний" пошук, який знайде те, що потрібно.
 • Можливість прорахувати вартість всього візиту і зберегти для себе результат.
 • Можливість цілодобового запису на прийом на потрібні послуги з будь-якого пристрою, де можна відкрити браузер.

Технічні особливості:

 • Можна прямо у програмі редагувати, які послуги відправляти на сайт, а які не відправляти.
 • Нова інформація про ціни синхронізуються із програмою автоматично, через 2-3 хв. після того, як ви щось змінили у прайсі.

Як працює онлайн-прайс


Як тільки ви змінюєте ціну на якусь послугу в програмі (або додаєте нову послугу в прайс), ця інформація автоматично синхронізується з сайтом (з затримкою в 2-3 хв.).
Сторінка спеціально зроблена максимально просто і без дизайнерських витребеньок, щоб ви могли інтегрувати її на веб-сайт клініки, де вона буде виглядати, як органічна частина сайту. Наприклад, це може виглядати так.

Прайс-лист і калькуляція візиту

Відбір послуг у прайсі


На сайті відразу видно, що прайс актуальний, тому що можна подивитися на дату, коли останнього разу оновлювалися ціни.

Актуальна інформація про ціни

Актуальність прайсу

 

Пошук послуг виконується за спеціальним алгоритмом, завдяки чому пацієнт зможе знайти у нескінченному переліку ваших послуг потрібну, навіть якщо він не дуже впевнений, як вона правильно називається. Алгоритм пошуку самостійно навчається і з кожним днем працює ще краще.

 Розумний пошук послуг

Розумний пошук в онлайн-прайсі

 

Зручно, що після того, як пацієнт обирає якусь послугу, йому відразу підказуються "супутні" послуги, про які він сам ніколи б і не подумав. Наприклад, потрібна консультація гінеколога ... а що ще зазвичай разом із нею йде в комплекті? Адже зрозуміло, що там ще будуть якісь обстеження, аналізи ... А як вони називаються? Якщо пацієнту підказати, то він, напевно, згадає, але сам — навряд чи знайде. Ці супутні послуги відображаються виходячи з того, з якою частотою вони зустрічаються разом в одному замовленні з уже обраними послугами. Ця статистика оновлюється для вашого прайсу опівночі з вашої ж програми. Тобто, це саме ваші "супутні" послуги, а не абстрактна комбінація.

Споріднені послуги

Споріднені послуги

 

Пацієнти зможуть робити для себе попередній прорахунок вартості діагностики або лікування і зберігати цю калькуляцію (а також видруковувати або відправляти її на email).

Калькуляція візиту для пацієнта

Калькуляція візиту для пацієнтаАле найголовніше — це те, що пацієнти можуть відразу почати запис на прийом на обрані послуги. Програма автоматично відкриє сайт для онлайн-запису на прийом і покаже там розклади тих лікарів, які надають обрані послуги.

Конверсія у запис на прийом

Конверсія у запис на прийом

 

 На цьому відео показано, як працює онлайн-прайс.

 


Приклади інтеграції з сайтами медичних центрів


Ви можете інтегрувати сторінку із розкладом роботи медичного центру на свій веб-сайт. Така робота займе у вашого веб-програміста 10 хвилин.

Приклади інтеграції наведено нижче (клікніть по зображенню, щоб перейти на сайт потрібної клініки, де вбудована функція онлайн-запису).


АЦМД / Медокс
Мед-Союз
Інномед
Медичний центр лікування безпліддя
Амеда
Сіті Клініка

 

 

<< Онлайн-запис Веб-архів >>