У цьому випуску


 

Онлайн-запис на прийом


Веб-сервіс "Онлайн-запис на прийом" дозволяє розмістити на веб-сайті клініки сторінку, на якій в режимі реального часу відображаються вільні інтервали прийому лікарів. Ця інформація "підтягується" безпосередньо із програми та повністю відповідає графіку, який бачать адміністратори медичного центру у програмі. Потенційні пацієнти можуть обрати на сайті зручний час прийому і надіслати не просто заявку із побажанням запису, але чітко вказати в ній потрібного лікаря, послуги, дату і час початку прийому. Звичайно, ви можете самостійно налаштовувати у програмі, графіки яких лікарів потрібно передавати на сайт та інші параметри.


Цей механізм працює вже в десятках медичних центрів. Ось деякі приклади:

АЦМД / Медокс
Сіті Клініка
Когерент
Медична династія
Мед-Союз
Тесла
Медичний центр лікування безпліддя

Більше про онлайн-запис можна почитати тут.

 


 

Онлайн-прайс


Ще один веб-сервіс — це "Онлайн-прайс". Інформація про актуальні ціни на послуги "підтягується" з програми практично відразу ж після того, як ціни змінилися у програмі. Тому на веб-сайті клініки завжди будуть відображатися актуальні ціни на послуги.

Але ми не обмежилися "статичним" відображенням прайс-листа. Натомість, ми додали до цього "розумний пошук", завдяки чому пацієнт зможе знайти у нескінченному переліку ваших послуг потрібну, навіть якщо він не дуже впевнений, як вона правильно називається. Алгоритм пошуку самостійно навчається і з кожним днем працює ще краще.

Розумний пошук в онлайн-прайсі


Безпосередньо в прайсі пацієнти можуть робити попередній прорахунок вартості діагностики або лікування і зберігати цю калькуляцію (а також видруковувати або відправляти її на email).

Але найголовніше — це те, що пацієнти можуть відразу почати запис на прийом на обрані послуги. Програма автоматично відкриє сторінку для онлайн-запису на прийом і покаже там розклади тих лікарів, які надають обрані послуги.

Ось приклади веб-сайтів декількох медичних центрів, де можна побачити, як це працює:

АЦМД / Медокс
Мед-Союз
Інномед
Медичний центр лікування безпліддя
Амеда
Сіті Клініка

Більше про онлайн-прайс можна почитати тут.

  Контакт-центр >>