У цьому випуску

Після закінчення процесу впровадження наша співпраця із медичними центрами лише розпочинається.

Навчаємо


Персонал медичного центру постійно змінюється, і старі співробітники навчають нових роботі з програмою. Але такий "фольклорний" спосіб передачі знань завжди супроводжується втратою певної інформації. Ми постійно бачимо ситуації, коли через 2-3 покоління такого "навчання" користувачі виконують певні дії в програмі, як священний ритуал, не розуміючи, що і для чого робиться. Вносяться неповні дані, програма "засмічується", порушується порядок роботи, багато дій виконується "кружним шляхом"... Все це призводить до зменшення ефективності процесів та спотворення даних в аналітичних звітах.

Для того, щоб таке не відбувалося, ми пропонуємо стандартизовані курси навчання для нових співробітників клініки. Такий складний та дорогий інструмент, як програма, має використовуватися свідомо та на повну потужність. Хіба ж не для цього ви її купували, щоб навести порядок?

Оновлюємо


Ми постійно вдосконалюємо програму відповідно до вимог медичного ринку та додаємо до неї нові модулі, функції, звіти, підключаємо нове обладнання та інтегруємо з іншими сервісами та системами. Програма росте та розвивається, як живий організм, і завдяки постійним підказкам сотень користувачів стає більш розумною та потужною. Як тільки програма перестане змінюватися — її життєвий цикл закінчиться. "Повністю готова і завершена програма" - це синонім мертвої програми, місце якій — на кладовищі. Тому наша програма ніколи не буде "завершеним до кінця", завжди є те, що можна додати, змінити, покращити.

Підтримуємо


Як і будь-який механізм, для стабільної роботи програма потребує догляду. Це дуже схоже на догляд за автомобілем або за квартирою. Потрібно регулярно міняти масло, підкачувати шини, прибирати сміття, фарбувати, робити косметичний ремонт тощо. Профілактика - це найкращий спосіб довгої та безпроблемної роботи програми.

Також із досвіду ми знаємо, що у користувачів постійно виникають дрібні поточні запитання: як підключити до програми нове обладнання, як перенести програму на новий сервер, чи можна пофарбувати САМЕ ЦЮ кнопку у рожевий колір... Це не критичні питання, можна спробувати розібратися самостійно, можна взагалі обійтися без деяких відповідей. Але ви будете почувати себе впевненіше, якщо знаєте, що вам допоможуть професіонали.

Рятуємо


Ми не залишаємо клієнтів на одинці та завжди допомогаємо у разі виникнення непередбачених ситуацій з програмою. За довгі роки ми бачили чимало: сервери заливає водою або вони гинуть на пожежі, їх пошкоджує високою напругою, вони падають зі стійки, їх крадуть або конфіскують, вони шифруються у результаті вірусних атак або просто виходять з ладу. Скільки б часу не пройшло з моменту придбання програми і незалежно від наявності договору технічної підтримки, ми готові прийти вам на допомогу і якнайшвидше відновити роботу програми.


Активна підтримка


Наш активний підхід до підтримки користувачів потребує побудови прозорих бізнес-процесів та використання чіткої термінології, яку однаково розуміємо і ми, і наші клієнти.

Під терміном "підтримка користувачів" ми маємо на увазі:

  1. Відповіді на запитання користувачів щодо ефективного використання програми.
  2. Навчання співробітників медичного центру роботі з програмою.

Термін "технічне обслуговування" включає в себе три види робіт:

  1. Планове технічне обслуговування.
    • Налаштування та перевірка створення резервних копій бази даних та файлів у репозиторії.
    • Регулярне оновлення програми до поточної версії.
    • Допомога у підключені до програми обладнання, сторонніх сервісів та програм, для яких в програмі вже існує інтеграція.
    • Перенесення серверної частини програми на інший сервер.
    • Виправлення помилок у програмі.
    • Дрібні доробки (до 2 годин роботи) на замовлення користувачів.
  2. Позапланове технічне обслуговування.
    • Відновлення бази даних або прикріплених файлів із резервної копії у випадку пошкодження сервера.
  3. Розробка нового функціоналу.
    • Створення нових модулів, функцій та звітів на замовлення.
    • Підключення нового обладнання до програми.
    • Інтеграція з сторонніми сервісами та програмами.