Це опитування пацієнтів призначене для миттєвої оцінки лікарів, які надавали пацієнту послуги, та для загальної оцінки візиту.
Через 45-60 хвилин після завершення останнього сьогоднішнього прийому пацієнт отримає повідомлення з одноразовим посиланням на опитувальник. Це посилання унікальне і деактивується після того, як пацієнт відправив відповіді. Також посилання деактивується, якщо пацієнт не надав відповідь протягом 24 годин після прийому. Тобто, під час заповнення опитувальника пацієнт ще має свіжі враження від візиту.
Після переходу за посиланням у браузері пацієнта в телефоні відкривається форма, в якій кожного лікаря можна оцінити за 10-бальною шкалою. Але пацієнт може для певних лікарів обрати варіант "Без оцінки" (що також про дещо говорить).
Якщо під час візиту у клініку пацієнт відвідав декілька прийомів, то для кожного лікаря, якого пацієнт сьогодні побачив, в опитувальнику виділена окрема сторінка для оцінювання.
Щоб полегшити пацієнту завдання, на сторінці опитувальника відображається фото лікаря (можливо, пацієнт не пам'ятає, як звати лікарів, але впізнає їх на фото). Фотографії співробітників підтягуються в опитувальник з їх паспортної картки у DocDream. Тому якщо ви ще не завантажили туди фото лікарів, то саме час це зробити.
Окрім оцінювання кожного лікаря пацієнт може залишити довільний коментар до всього візиту в цілому. Наприклад, оцінка лікаря може бути високою, але в коментарях пацієнт зауважує, що туалет не прибраний, а на касі його обрахували.
До речі, замість статичної фотографії лікаря у паспортній картці, де він виглядає завжди трохи перелякано, можна зберегти динамічну гіфку. Тобто, це буде як у газеті у фільмах з Гарі Потером: "живі" картинки. Уявіть, що лікар на фото раптом на пару секунд ожив та усміхнувся або поправив окуляри. На пацієнта це точно має справити позитивне враження. І для різних спеціалістів можна зробити тематичні "гіфки":
- педіатр підіймає руку з м'якою іграшкою...
- кардіолог складає долоні у формі серця...
- суровий хірург гладить кошеня...
- лікар УЗД повертається від УЗ-сканера і посміхається...
- медсестра зі шприца випускає фонтанчик...
- проктолог... андролог... (за консультацію по гіфках за цими спеціальностями ми беремо додаткову оплату)
Якщо пацієнт виставляє лікарю низьку оцінку, то програма автоматично створює нагадування для оператора контакт-центру про те, що пацієнту необхідно зателефонувати та розпитати, що саме "пішло не так" і, за можливості, виправити ситуацію, доки пацієнт не почав про це писати у соцмережах. Поняття "низької оцінки" в кожному медичному центрі своє, тому в налаштування опитувальника ми можемо самостійно визначити порогове значення оцінки, нижче якої програма почне створювати для операторів контакт-центру нагадування.
Також завдання для оператора контакт-центру створюється, якщо пацієнт залишив будь-який коментар.
Після того, як оператор контакт-центру передзвонює пацієнту, який поставив лікарю низьку оцінку або залишив негативний коментар, оператор дописує в опитувальнику результат розмови з пацієнтом. Тобто, один опитувальник заповнюється двома людьми: пацієнтом і, за потреби, оператором контакт-центру (своєрідний "зворотний зв'язок клініки по зворотному зв'язку пацієнта").
Звичайно, такі опитувальники потрібно відправляти не всім пацієнтам, а лише тим, хто був у певних підрозділах та у певних лікарів. Детально про налаштування для роботи з цим опитувальником розкаже на бот Деде.
Звучить так само казково, як "Гарі Потер і..." :)
Ми починаємо довгу, складну та захоплюючу подорож у світ штучного інтелекту та його застосування у медицині. У DocDream є багато місць, куди можна було б "прикрутити" штучний інтелект. У нас з'являються партнери, які можуть допомогти нам з цими завданнями.
Станом на кінець березня 2025 року ми обрали використання штучного інтелекту для оцінки якості медичної документації. Це великий головний біль для медичних директорів практично всіх медичних центрів. Бо лікарі не завжди пишуть у заключеннях те, що повністю відповідає клінічним протоколам (особливо у розділах з діагнозами, призначеннями та рекомендаціями). І якщо буде механізм більш-менш об'єктивної оцінки всіх без винятку консультативних заключень, то це не лише зніме значну частку адміністративної роботи з медичних директорів, але й може покращити кінцеві "медичні" результати для пацієнтів.
Якраз роботу з такої оцінки, ми сподіваємося, штучний інтелект зможе взяти на себе. Бачимо це так, що кожне заключення згодом буде автоматично передаватися для аналізу у "чорну скриньку" штучного інтелекту (звичайно, без персональних даних пацієнта та лікаря), а назад буде повертатися оцінка документа та пояснення, чому оцінка саме така і "що там не так". Медичний директор зможе в окремій формі за допомогою фільтрів швидко відібрати "дефектні" заключення, переглянути їх, надати автору документа зворотний зв'язок та/або нагородити медаллю.
Але це поки що лише плани. Для початку, нам потрібно відібрати для проекту декілька пілотних медичних центрів, які б погодилися використати знеособлені медичні дані для перевірки та доналаштування "чорної скриньки", всередині якої проживає штучний інтелект. Перегляньте, будь ласка, запис конвульсіуму, який ми провели за участі команди розробників ШІ та декількох медичних центрів. Якщо вам це також цікаво, і ви хотіли би доєднатися до пілотного проекту, то заповніть анкету з контактними даними за посиланням: https://forms.gle/AwkssLgTBU9Erxqh7. Ми збираємо заявки до 11.04.2025 включно, тому не відкладайте надовго, якщо хоче в майбутньому отримати певні "плюшки" за використання цього додаткового сервісу в обмін на участь в пілотному проєкті.
Використання шаблонів операцій дозволяє значно прискорити процес планування операцій в типових випадках. Замість того, щоб заповнювати всі поля в операції "з нуля", достатньо обрати підходящий шаблон. Поля на всіх вкладках заповняться потрібними даними автоматично. Залишається лише обрати учасників операційної та анестезіологічної бригад...
Детальніше про використання шаблонів операцій, їх створення та використання розказано у відео.
Чек-лист передопераційної підготовки пацієнта - це перелік консультацій, обстежень та інших заходів, які мають бути проведені до початку оперативного втручання. Використання чек-листів дозволяє швидко підготувати пацієнта до операції за певними стандартами, при цьому нічого не пропустити, не забути, і не витрачати зайвий час на організацію процесу.
У відео розказується, як працюють чек-листи та як їх створювати вручну або за шаблонами.
Наші партнери, які розробляють та впроваджують ПРРО "Вчасно.Каса", дуже просять нас донести до потенційних користувачів інформацію про безпрецендентну акцію заміни "залізних" фіскальних реєстраторів на ПРРО.
Суть акції: безкоштовне користування сервісом «Вчасно.Каса» до закінчення строку служби вашого старого "залізного" РРО!
Які ще аргументи на користь ПРРО можна вигадати? Вже впали в ціні до нуля. Доплачувати вам за використання свого продукту вони точно не будуть :)
Негайно продавайте "залізо", доки на ринку ще є ті, хто готовий купувати "залізні" фіскальні реєстратори, що були у використанні. Ми допоможемо вам з інтеграцією ПРРО "Вчасно.Каса" у DocDream.
Акція діє до 31.05.2025. Подробиці - на сайті "Вчасно.Каса".
На щось схоже ми очікували і від іншого нашого партнера, який також пропонує рішення для ПРРО та інтегрований із DocDream - від Checkbox. Але там все рухається якось не в тому напрямку: