У цьому випуску


Звіт по нарахуванню комісій для додаткових ролей

 

Звіт знаходиться тут:

Звіти

Персонал

Група "Виконавці та направлення"

Дані у звіті можна фільтрувати за підрозділом, де були надані послуги, за назвою додаткової ролі та за співробітником, який виступав у цій ролі.

Інформація у звіті згрупована по співробітнику, потім по підрозділу та по ролі, яку співробітник відігравав при наданні послуг у цьому підрозділі.

У звіті є п'ять стовпчиків:

  1. Пацієнт. ПІБ пацієнта, який отримав послугу
  2. Дата. Дата надання послуги пацієнту
  3. Послуга. Назва послуги, наданої пацієнту
  4. Кількість. Кількість послуги, наданої пацієнту
  5. Сума. Сума комісійної винагороди співробітника, що брав участь у наданні вказаної послуги, виконуючи певну роль.

Підсумкова інформація про загальну кількість послуг та комісійну винагороду наводиться у рядку в нижній частині звіту.

Додатково: у групі звітів "Експорт даних" також є звіт "Комісії для додаткових ролей" для експорту у зовнішні облікові системи.

 

Звіт по нарахуванню комісій для додаткових ролей

 

 


Відкриття модуля в окремому вікні

 

Будь-який модуль програми можна "відкріпити" та відкрити в окремому вікні. Для цього достатньо клікнути на іконку з модулем правою кнопкою мишки та вибрати опцію "Відкрити в окремому вікні". При цьому на кнопці модуля з'являється невеличка біла стрілочка. Це ознака того, що модуль відкрито в окремому вікні.

 

Відкриття модуля в окремому вікні

 

А ось "чарівні" клавіші на звичайній клавіатурі, за допомогою яких можна швидко вирівняти основне вікно програми та окреме вікно з модулем одне відносно іншого або "перекидати" вікна між моніторами.

В залежності від кількості моніторів у користувача, можна розташувати основне та додаткове вікна на одному моніторі (одне поряд із другим) або відкрити ці вікна на повний екран на двох моніторах.

 

Відкриття модуля в окремому вікні

Так виглядає варіант роботи з окремими вікнами програми на двох моніторах. На моніторі зліва (основне вікно програми) залишається календар, на моніторі справа ми відкрили в окремому вікні модуль "Каса". Для того, щоб швидко "перекинути" одне з вікон програми (байдуже яке - основне чи додаткове) з лівого монітора на правий активуємо це вікно (клікаємо по ньому мишкою) та натискаємо на клавіатурі комбінацію клавіш "Shift + Windows + Стрілка вправо". Здогадайтеся, як перекинути вікно з правого монітора на лівий?

Відкриття модуля в окремому вікні

Якщо монітор у вас один, то можна розташувати обидва вікна програми поруч. Звичайно, розміри вікон та їх розташування на моніторі можна змінювати вручну, за допомогою мишки. Але є чудова комбінація клавіш, яка допомагає прискорити роботу.

Виділяємо одне з вікон (те, яке ми хочемо розмістити в лівій половині екрана) і натискаємо на клавіатурі "Windows + Стрілка вліво". Вибране вікно автоматично притиснеться до лівої межі монітора і займе рівно його половину по ширині. Аналогічним чином робимо з вікном програми, яке ми хочемо відкрити на правій половині екрана: виділяємо вікно і натискаємо "Windows + Стрілка вправо". Результат - на четвертому скріншоті. Звичайно, після такого вирівнювання можна вручну трохи підправити розміри вікон, але декілька секунд ми вже зекономили.

 

Відкриття модуля в окремому вікні

 

Додаткові зауваження:

  1. Відкривати в окремому вікні можна відразу декілька модулів. Наприклад, для оператора контакт-центру зручно бачити на одному моніторі вікно "Контакт-центру", а на другому - звичайний календар. Адміністратору клініки зручно відкрити на одному моніторі "Канбан", а на другому - модуль "Календар" або "Каса". А якомусь "супер-менеджеру" зручно працювати відразу з трьома моніторами, на яких одночасно видно і вікно "Налаштуваннями", і "Виставлення рахунків", і "Звіти".
  2. Фокус з автоматичним розміщенням декількох вікон на екрані або "перекидання" вікон між моніторами - це стандартна функція операційної системи Windows. Тобто, вказані вище комбінації клавіш працюють не лише з DocDream, але й з вікнами будь-яких інших програм.

 

 


Реєстрація операційних витрат

 

У модулі касира на вкладці "Операційні витрати" можна реєструвати видачу коштів на поточні витрати медичного центру. Сама процедура внесення даних показана на анімації нижче. Все досить очевидно, але є декілька зауважень:

  1. Перед початком користування потрібно заповнити довідник із категоріями операційних витрат.
  2. Записувати можна не лише "витрати", але й "надходження". Якщо потрібно зареєструвати внесення грошей в касу, то просто пишемо цю суму зі знаком "мінус" (від'ємна витрата - це надходження). Так, наприклад, можна реєструвати повернення у касу решти від купівлі якихось товарів (видали 500,00 грн., повернули решту у сумі 55,20 грн.).
  3. Уважно слідкуйте за тим, для якого касового місця відбувається реєстрація витрати/поповнення.
  4. Тип оплати "Інтернет" може знадобитися, наприклад, при поповненні балансу на мобільному телефоні.
  5. Отримувачем коштів може бути не лише співробітник, але й хтось з ваших контрагентів - юридичних осіб (постачальник або лабораторія).
  6. Не лінуйтеся писати коментар в полі "Опис". Це допоможе уникнути конфліктних ситуацій в майбутньому.

 

Реєстрація операційних витрат

 

Довідник з категоріями операційних витрат можна заповнити тут:

Налаштування

Облік

Категорії витрат

 

Довідник Категорії витрат

 

  • Позиція. Порядковий номер, за яким категорії будуть відображатися у випадаючому списку.
  • Код. Необов'язкове поле, де можна внести унікальний код категорії. Може знадобитися під час інтеграції із зовнішніми обліковими системами. За цим кодом можна буде співставити однакові категорії в DocDream та обліковій системі навіть якщо назви категорій відрізняються (але код - однаковий).
  • Назва. Стисла назва категорії витрат.
  • Активність. Відмітка, що показує, чи є категорія активною.

 

Існує декілька звітів по операційних витратах. Вони знаходяться тут:

Звіти

Фінансові

Група "Платежі та витрати"

Дані у звіті можна фільтрувати:

  • за підрозділом
  • за касовим місцем
  • за типом оплати
  • за категорією витрат
  • за співробітником, який видав кошти
  • за співробітником, який отримав кошти
  • за юридичною особою, яка отримала кошти.

Додатково: у групі звітів "Експорт даних" також є звіт "Експорт операційних витрат" для експорту у зовнішні облікові системи.

 

Звіт з операційних витрат

 

Звіт з операційних витрат (детальний)

 

 


Тривалість життя послуги у сервіс-листі

 

За замовчуванням, відразу після додавання послуги у сервіс-лист програма встановлює для неї "термін життя" тривалістю у 30 днів. Якщо послугу не встигли запланувати пацієнту протягом цього часу, то пізніше вона, мабуть, вже й не потрібна (пацієнт або видужав, або отримав послугу в іншому закладі, або передумав). Тому після закінчення вказаного періоду послуга автоматично видаляється з сервіс-листа.

Але є послуги, для яких 30-денний термін не підходить. Наприклад, для зняття швів після операції не потрібно чекати аж 30 днів. Або, навпаки, якщо пацієнту рекомендували повторну колоноскопію через 5 років, то для цієї послуги доведеться постійно вручну подовжувати час її "життя" з 30 днів до 5 років.

У налаштуваннях послуги є можливість вказати термін її "життя" у сервіс-листі для того, щоб вручну не корегувати це кожного разу.

 

Тривалість життя послуги у сервіс-листі

 

 


Коментар до платежу

 

Тепер під час реєстрації оплати можна додавати до платежу текстовий коментар (обмеження до 255 символів):

 

Коментар до платежу

 

Цей коментар буде потім видно і в інших формах, де зустрічається інформація про платіж:

 

Коментар до платежу 2

 

Коментар до платежу 3

 

 


Фінансові підсумки у модулі виставлення рахунків

 

Ми додали рядок із фінансовими підсумками на кожній вкладці модуля "Виставлення рахунків":

Фінансові підсумки для модуля виставлення рахунків