Організація в особі директора закладу, де виявлена помилка про рік народження лікаря або помилково внесено неправильно дату прийому на роботу, подає лист-повідомлення про помилкове внесення недостовірних даних та надсилає його з печаткою та підписом на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Лікарі та інший медичний персонал, який бере участь в наданні послуг пацієнтам, можуть використовувати мобільний додаток DocDream Staff Connect. Його використання є безкоштовним за умови наявності у медичного центру договору технічної підтримки.
В поточній версії додатка присутні такі модулі:
- Перегляд розкладу роботи та записаних на прийом пацієнтів (лише для амбулаторного прийому).
В найближчих версіях додатка з'являться модулі:
- Перегляд розкладу роботи в операційній (як для оперуючого хірурга, так і для всіх учасників операційної бригади).
- Комісійні нарахування лікарям (лікуючим та направляючим).
- Ключові показники роботи лікаря.
Інструкція для активації мобільного додатка для лікаря
Звіт знаходиться тут:
Звіти
↓
Операційні
↓
Група "Оренда обладнання"
↓
Звіт "Ефективність оренди"
Стовпчик "Кількість використань" містить дані, скільки разів певний екземпляр обладнання віддавали в оренду пацієнтам протягом вказаного періоду часу. Якщо одному і тому ж пацієнту обладнання видавали декілька разів, то кожна видача буде враховуватися окремо.
Стовпчик "Кількість годин" - це сумарна тривалість видачі обладнання в оренду.
Стовпчик "Завантаженість" - це "Кількість годин" / Кількість годин за всі дні, вказані в періоді звіту. Тобто, це:
Кількість годин / (24 * кількість днів)
Стовпчик "Сумарний дохід" - це сума доходу, отримана від оренди обладнання протягом вказаного періоду часу.
Стовпчик "Дохід за годину" - це:
Сумарний дохід / (24 * кількість днів)
У медичних картах пацієнтів з часом можуть накопичуватися сотні старих медичних документів. За замовчуванням, програма встановлює фільтр по датах створення цих документів "За останні 3 місяці". Якщо за останні три місяці не було жодного документа, то програма шукає найостанніший документ, і показує всі документи, які були створені протягом 3 місяців до дати найостаннішого документа.
Звичайно, цей фільтр користувачі можуть змінити та встановити довільний інтервал дат або скористатися "швидкими інтервалами" (іконка у вигляді календарика зліва від дати "з").
Якщо на вкладці "Журнал госпіталізацій" дані у полі "Дата виписки" написані сірим шрифтом, то це означає, що пацієнт ще не виписаний, і це лише запланована дата виписки.
Її прямо тут можна швидко змінити або "на завтра", або на будь-яку іншу дату. На анімації показано, як це працює. При натисканні на кнопку "+1" планова дата виписки зміщується на завтрашній день, на 12:00. При натисканні на календарик ми можемо обрати довільну дату у майбутньому, але лише до дати, на коли це ліжко зарезервоване для іншого пацієнта.
Відповідно, після продовження дати госпіталізації продовжується і резервування ліжка для цього пацієнта.
Якщо весь рядок зафарбовано у рожевий колір, то це означає, що планова дата виписки знаходиться в минулому (що трохи протирічить здоровому глузду). Лікарю потрібно відкорегувати цю дату, щоб програма могла продовжити резервування ліжка, і хтось з інших користувачів не планував госпіталізацію іншого пацієнта на це саме ліжко в той час, як воно ще буде зайняте.
Ця функція буде корисною, якщо іноді для надання послуг потрібно резервувати на складі певні медикаменти або інші товари (наприклад, вакцини, імпланти, стенти, протези, лінзи тощо). "Резервувати" - це означає маркувати упаковку з товаром спеціальною наліпкою та відкласти в окрему коробку, щоб цей медикамент або товар випадково не використали для іншого пацієнта. І коли настане час надання послуги, щоб можна було легко знайти відкладений товар. А якщо такого матеріалу на складі зараз немає, то змусити програму "очікувати" на його надходження, і щойно замовлений товар надійде, відразу "резервувати" його для потрібного пацієнта (щоб очікувану упаковку знову не витратили на когось іншого). Є навіть окрема форма для управління зарезервованими матеріалами... Про все це детальніше розказано у відео.
Якщо під час запису на прийом користувач обирає послугу, для надання якої потрібно резервувати витратні матеріали або медикаменти, то програма відразу покаже, чи є на складі потрібний залишок таких товарів.
Наприклад, якщо ми записуємо пацієнта на вакцинацію, то програма справа від назви послуги покаже піктограму, яка означає, що для даної послуги потрібне резервування вакцини на складі. Якщо піктограма зеленого кольору, то все ОК, на всіх складах всіх підрозділів, де можна виконати цю вакцинацію, є хоча б одна вільна доза вакцини (можна навіть не дивитися, де скільки залишилося). Якщо піктограма червоного кольору, це означає, що вільних залишків вакцини немає на жодному зі складів (також можна не дивитися на залишки, бо кругом точно нуль). Жовтий колір піктограми означає, що на складах деяких підрозділів є вільний залишок вакцини, а на деяких складах вакцини немає (тут краще навести мишку на піктограму, щоб подивитися, на яких складах є ненульовий залишок, щоб було зрозуміло, в який підрозділ можна записувати пацієнта).
В будь-якому випадку, можна навести вказівник мишки на піктограму та отримати більше детальну інформацію.
Ця піктограма з'являється і у модулі контакт-центру під час "швидкого запису" на прийом (див. скріншот 1), і у звичайному календарі (скріншот 2), і під час розширеного планування (скріншот 3).
Для того, щоб програма відслідковувала залишки товарів на складі для певних послуг, потрібно у калькуляції таких послуг відмітити, які матеріали потребують резервування. У прикладі з вакцинацією очевидно, що нам не потрібно відслідковувати залишки рукавичок та спиртових серветок, які теж використовуються під час вакцинації. А от "вільні" залишки вакцини (тобто, не зарезервованої для інших пацієнтів) нам потрібно відслідковувати. Детальніше про резервування вакцин (та будь-яких інших матеріалів) на складі - див. у попередній статті.